Kontoret er normalt åben alle dage mellem 7.45 og 14.00 / mandag-torsdag og 7.45-13.00 /fredag

Kontoret kan kontaktes på 7452 1946 eller via kontoret@haderslevrealskole.dk

– direkte mail til Lone Bryld lone.bryld@haderslevrealskole.dk

– direkte til Susanne Juhler susanne.juhler@haderslevrealskole.dk

Skoleleder: Heidi Nørgaard 2277 6600 / heidi.noergaard@haderslevrealskole.dk

Viceskoleleder: Johnny Erichsen 2496 4082 / johnny.erichsen@haderslevrealskole.dk

SFO-leder: Britt Ebbesen 2578 1342 / britt.ebbesen@haderslevrealskole.dk

Serviceleder: Carsten Dall 2449 8441 / carsten.dall@haderslevrealskole.dk