Kontoret kan kontaktes mandag til torsdag mellem 7.45 og 14.00, og fredag  mellem 7.45-13.00.

Kontoret kan kontaktes på 7452 1946 eller via kontoret@haderslevrealskole.dk

– direkte mail til Lone Bryld lone.bryld@haderslevrealskole.dk

– direkte til Susanne Juhler susanne.juhler@haderslevrealskole.dk

Skoleleder: Heidi Nørgaard 29 36 10 01 / heidi.noergaard@haderslevrealskole.dk

Viceskoleleder: Johnny Erichsen 2496 4082 / johnny.erichsen@haderslevrealskole.dk

Mellemleder: Lise Valeur 2968 1000 / lise1531@haderslevrealskole.dk

SFO-leder: Britt Ebbesen 2578 1342 / britt.ebbesen@haderslevrealskole.dk

Serviceleder: Carsten Dall 2449 8441 / carsten.dall@haderslevrealskole.dk